ASPI-0503H-151K-T
MFR.Part #
ASPI-0503H-151K-T
JLCPCB Part #
C6507386
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.3Ω 150uH 430mA ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS