ASPI-0503H-101K-T
MFR.Part #
ASPI-0503H-101K-T
JLCPCB Part #
C5570217
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
100uH 600mA 900mΩ ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS