ASMPH-1008-3R3M-T
MFR.Part #
ASMPH-1008-3R3M-T
JLCPCB Part #
C5589769
Package
1008
Description
100mΩ 3.3uH 30MHz 450mA ±20% 1008 Inductors (SMD) ROHS