ASMPH-1008-1R0M-T
MFR.Part #
ASMPH-1008-1R0M-T
JLCPCB Part #
C2044806
Package
1008
Description
1.4A 1.4A 1uH 60mΩ 70MHz ±20% 1008 Inductors (SMD) ROHS