ASMPH-1008-2R2M-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASMPH-1008-2R2M-T
JLCPCB Part #
C2044784
Package
1008
Description
2.2uH 55MHz 80mΩ 850mA 850mA ±20% 1008 Inductors (SMD) ROHS