ASMCI-0805-100M-T
MFR.Part #
ASMCI-0805-100M-T
JLCPCB Part #
C2042277
Package
0805
Description
10uH 15MHz 500mΩ 60mA ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS