AISC-0603HP-82NJ-T
MFR.Part #
AISC-0603HP-82NJ-T
JLCPCB Part #
C6119702
Package
SMD,1.8x1.1mm
Description
460mΩ 510mA 82nH ±5% SMD,1.8x1.1mm Power Inductors ROHS