ASMCI-0603-100M-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASMCI-0603-100M-T
JLCPCB Part #
C1330641
Package
0603
Description
10uH 260mΩ 3.2GHz 500mA 8@100MHz Multilayer inductor ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS