AMDLA4020S-150MT
MFR.Part #
AMDLA4020S-150MT
JLCPCB Part #
C1517361
Package
SMD,4x4.4mm
Description
1.8A 15uH 2.6A 275mΩ ±20% SMD,4x4.4mm Power Inductors ROHS