AMCV-1210H-300-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AMCV-1210H-300-T
JLCPCB Part #
C1857006
Package
1210
Description
1.7J 21.3V 300A 30V 42V 65V 800pF@1kHz 1210 Varistors ROHS