AMCV-1206H-600-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AMCV-1206H-600-T
JLCPCB Part #
C2656642
Package
1206
Description
130V 1J 200pF@1kHz 250A 46V 60V 76V 1206 Varistors ROHS