AIUR-12-150K
MFR.Part #
AIUR-12-150K
JLCPCB Part #
C1332202
Package
Plugin,D8.2xL7.2mm
Description
1.1A 15uH 80mΩ ±10% 插件,D8.2xL7.2mm Power Inductors ROHS