AIUR-12-220K
MFR.Part #
AIUR-12-220K
JLCPCB Part #
C1332200
Package
Plugin,D8.2xL7.2mm
Description
110mΩ 1A 22uH ±10% 插件,D8.2xL7.2mm Power Inductors ROHS