AISC-0402-19NG-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AISC-0402-19NG-T
JLCPCB Part #
C186809
Package
0402
Description
19nH 200mΩ 26@250MHz 3.04GHz 480mA Wire-wound chip inductor ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS