AIML-0603HC-3R3M-T
MFR.Part #
AIML-0603HC-3R3M-T
JLCPCB Part #
C1857386
Package
0603
Description
3.3uH 400mΩ 70MHz 80mA ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS