AIMC-0402HQ-3N9S-T
MFR.Part #
AIMC-0402HQ-3N9S-T
JLCPCB Part #
C3911188
Description
100mΩ 20@250MHz 3.9nH 6GHz 700mA 0402 Inductors (SMD) ROHS