AIMC-0402HQ-1N5C-T
MFR.Part #
AIMC-0402HQ-1N5C-T
JLCPCB Part #
C6123320
Description
1.5nH 1A 20@250MHz 50mΩ 6GHz 0402 Inductors (SMD) ROHS