AIMC-0402HQ-1N5S-T
MFR.Part #
AIMC-0402HQ-1N5S-T
JLCPCB Part #
C3910943
Description
1.5nH 1A 20@250MHz 50mΩ 6GHz 0402 Inductors (SMD) ROHS