AIAC-4125C-R538J-T
MFR.Part #
AIAC-4125C-R538J-T
JLCPCB Part #
C1332432
Package
SMD,9x4.4mm
Description
2A 42mΩ 538nH Unshielded Inductor ±5% SMD,9x4.4mm Power Inductors ROHS