AIUR-10-181K
MFR.Part #
AIUR-10-181K
JLCPCB Part #
C1333864
Package
Plugin,D8xL7.5mm
Description
180uH 550mA 650mΩ ±10% 插件,D8xL7.5mm Power Inductors ROHS