ACO-11.0592MHZ-EK
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ACO-11.0592MHZ-EK
JLCPCB Part #
C1671170
Package
DIP-4
Description
-20℃~+70℃ 11.0592MHz 30mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS