MXO45HS-2I-7M372800
MFR.Part #
MXO45HS-2I-7M372800
JLCPCB Part #
C1138663
Description
-40℃~+85℃ 26mA 5V 7.3728MHz HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS