MXO45HS-3I-12M288000
MFR.Part #
MXO45HS-3I-12M288000
JLCPCB Part #
C1138656
Description
-40℃~+85℃ 12.288MHz 26mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS