ABL-14.7456MHZ-B2
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ABL-14.7456MHZ-B2
JLCPCB Part #
C5548241
Package
HC-49US
Description
-20℃~+70℃ 14.7456MHz 18pF 50Ω ±20ppm ±50ppm HC-49US Crystals ROHS