HC49US-FF5F18-6.1440MHZ
MFR.Part #
HC49US-FF5F18-6.1440MHZ
JLCPCB Part #
C6267208
Description
-40℃~+85℃ 100Ω 18pF 6.144MHz ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS