ABLNO-V-100.000MHZ
MFR.Part #
ABLNO-V-100.000MHZ
JLCPCB Part #
C7060581
Package
SMD-4P,14.3x8.7mm
Description
-40℃~+85℃ 100MHz 3.3V 35mA LVCMOS SMD-4P,14.3x8.7mm Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS