ABC2-10.000MHZ-4-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ABC2-10.000MHZ-4-T
JLCPCB Part #
C568446
Package
SMD-4P,5.5x11.8mm
Description
-10℃~+60℃ 10MHz 18pF 45Ω ±30ppm ±30ppm SMD-4P,5.5x11.8mm Crystals ROHS