ABC2-25.000MHZ-4-T
MFR.Part #
ABC2-25.000MHZ-4-T
JLCPCB Part #
C568464
Package
SMD-4P,5.5x11.8mm
Description
-10℃~+60℃ 18pF 25MHz 30Ω ±30ppm ±30ppm SMD-4P,5.5x11.8mm Crystals ROHS