ABC2-12.000MHZ-4-T
MFR.Part #
ABC2-12.000MHZ-4-T
JLCPCB Part #
C568449
Package
SMD-4P,5.5x11.8mm
Description
-10℃~+60℃ 12MHz 18pF 35Ω ±30ppm ±30ppm SMD-4P,5.5x11.8mm Crystals ROHS