PRIM5020-251HS
MFR.Part #
PRIM5020-251HS
JLCPCB Part #
C54123452
Package
SMD-4P,5x4.8mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 2 20mΩ 250Ω@100MHz 4.5A 50V SMD-4P,5x4.8mm Common Mode Filters ROHS