AHW2520F-5R6KTF
MFR.Part #
AHW2520F-5R6KTF
JLCPCB Part #
C19633993
Description
1.8Ω 380mA 5.6uH 80MHz Wire-wound chip inductor ±10% 1008 Inductors (SMD) ROHS