AHW2520C-2R7JTF
MFR.Part #
AHW2520C-2R7JTF
JLCPCB Part #
C19633943
Description
140MHz 2.7uH 22@25MHz 290mA 3.2Ω Wire-wound chip inductor ±5% 1008 Inductors (SMD) ROHS