PNR252012-3R3M
MFR.Part #
PNR252012-3R3M
JLCPCB Part #
C19634046
Description
1.8A 175mΩ 2.1A 3.3uH Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS