ACP201209E220MT
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
ACP201209E220MT
JLCPCB Part #
C7497015
Package
0805
Description
16MHz 22uH 50mA 750mΩ Multilayer inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS