AHW2012FE1R8KTF
MFR.Part #
AHW2012FE1R8KTF
JLCPCB Part #
C7497040
Description
1.06A 1.8uH 112MHz 14 260mΩ Wire-wound chip inductor ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS