APSWPA5020S4R7MTF
MFR.Part #
APSWPA5020S4R7MTF
JLCPCB Part #
C5363774
Package
SMD,5x5mm
Description
2.2A 2.5A 4.7uH 74mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS