APLD3216-1R8KSTD3
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
APLD3216-1R8KSTD3
JLCPCB Part #
C50325774
Package
1206
Description
1.8uH 35 52mA 55MHz Multilayer inductor ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS