ANR4018T1R5N
MFR.Part #
ANR4018T1R5N
JLCPCB Part #
C7497066
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5uH 3.2A 4A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS