APQM18PN1R0MFHD
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
APQM18PN1R0MFHD
JLCPCB Part #
C50325682
Package
0603
Description
1A 1uH 200mΩ 650mA ±20% 0603 Power Inductors ROHS