APH201610-1R5MS
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
APH201610-1R5MS
JLCPCB Part #
C19271439
Package
0806
Description
1.5uH 2.1A 2.6A Molded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS