APCW3216-601P2T
MFR.Part #
APCW3216-601P2T
JLCPCB Part #
C6364825
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 2 260mA 50V 600Ω@100MHz 800mΩ 1206 Common Mode Filters ROHS