ANR6045T8R2M
MFR.Part #
ANR6045T8R2M
JLCPCB Part #
C7427168
Package
SMD,6x6mm
Description
2.8A 4.3A 8.2uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS