APCW3216-102P2T
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
APCW3216-102P2T
JLCPCB Part #
C6364820
Package
SMD-4P,3.2x1.6mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 1kΩ@100MHz 1Ω 2 230mA 50V SMD-4P,3.2x1.6mm Common Mode Filters ROHS