APLD1608-1R8KPTD3
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
APLD1608-1R8KPTD3
JLCPCB Part #
C50325710
Package
0603
Description
1.8uH 25 27mA 55MHz Multilayer inductor ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS