APBH3216-121WTD16
MFR.Part #
APBH3216-121WTD16
JLCPCB Part #
C50326231
Description
-55℃~+125℃ 120Ω@100MHz 35mΩ 4.2A ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS