ANR3010T1R5M
MFR.Part #
ANR3010T1R5M
JLCPCB Part #
C6364774
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5uH 1.6A 1.7A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS