ANR6020T1R5N
MFR.Part #
ANR6020T1R5N
JLCPCB Part #
C7497107
Package
SMD,6x6mm
Description
1.5uH 4A 5.1A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS