ANR4020T5R6M
MFR.Part #
ANR4020T5R6M
JLCPCB Part #
C6808090
Package
SMD,4x4mm
Description
1.8A 2.4A 5.6uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS