APBD1608-150WTD12
MFR.Part #
APBD1608-150WTD12
JLCPCB Part #
C50325895
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 15Ω@100MHz 2.1A 50mΩ 0603 Ferrite Beads ROHS