PNR201610-6R8M
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
PNR201610-6R8M
JLCPCB Part #
C7497132
Package
0806
Description
1.1A 6.8uH 820mA Magnetic Shielded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS